Nákupní košík
0 položka(y) 0,- Kč
Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
mapa stránek

O NÁS

2skin je dynamicky se rozvíjející firma v oblasti sportovního oblečení pro ženy.

Firma prezentuje atraktivní, funkční a nezvykle ženskou kolekci sportovního oblečení, která se trefí do vkusu všech aktivních žen nebo i do vkusu těch žen, které mají rády sportovní styl. Vedle klidných, tmavých barev se objevují dynamické doplňky a výrazné akcenty. Oblečení 2skin je obohaceno o módní grafické vizuální elementy - na tmavých barvách se ukazují stříbrné vzory, ozdobné kontrastní švy a tyrkysové květinové prvky. Vedle přiléhavých topů a vypasovaných tepláků se objevují nabíraná a volná trička, a široké kalhoty. Celá kolekce je velmi rozmanitá, tak aby uspokojila nejširší okruh zákazníků.

Ohromná přednost celé kolekce je její funkčnost. Oblečení je možné využít na hodinách aerobiku, ale i po - dovolená, kolo, in line brusle, procházka. Vedlejším trumfem kolekce 2skin je to, že oblečení je tvořeno aktivními ženami, které již několik let cvičí aerobik. Každý model má hodně promyšlený tvar, tak aby maximálně dobře seděl při cvičení.

Jelikož firma 2skin jde s módními trendy, uvedla na trh značku tanečního oblečení Broadway. Toto oblečení rozpohybuje naše tělo, svým stylem dodává energii a povzbuzuje k činnosti. Elektrizující barvy zvýrazňují taneční oblečení a dokreslují originální osobnost.

Oblečení 2skin je vyrobeno ze směsice bavlny a elastenu, viskózy s lycrou a bavlny s polyesterem. Precizně vyrobený produkt, hezky vybraná barevná paleta, dobrá jakost materiálu a příjemná cena přesvědčí hodně klientů o nákupu našich výrobků. Žijte naším motem TRÉNINK SE STYLEM !

Zveme k spolupráci!

Produkty

2SKIN.cz - oblíbené produkty

AKČNÍ NABÍDKA

2SKIN.cz - novinky, znovu naskladněné zboží, akční nabídky

Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Zásady ochrany osobních údajů

2skin.cz
Korespondenční adresa:
2Skin
Mikulášovice 998
Mikulášovice
40779
Tel.:
+420 739 085 954
Email:
IČ:
04794311
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace