Nákupní košík
0 položka(y) 0,- Kč
Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.
mapa stránek

Affiliate program

1) AFFILIATE program (provizní program)
- nejsnadnější varianta spolupráce nezabere Váš čas a zviditelní Vás. Vhodné pro Fitka, instruktorky tance, zumby, fitnnes...
- na Vaše internetové stránky umístíte reklamní banner 2Skin, který Vám dodáme ve velikostech které potřebujete. Pokud nemáte internetové stránky můžeme Vám nabídnout reklamní banner o rozměru 2x1 metr, kde je uvedeno opět vaše jméno a kód. Banner umístíte do prostorů, kde pravidelně trénujete, na banneru  bude Vaše jméno s kódem.
Tištěný banner není zdarma je zde poplatek 499,- Kč. 
 
 Z každého nákupu prostřednictvím Vašich stránek nebo banneru  obdržíte 15% na Váš účet na stránkách www.2skin.cz. Pokud vaši klienti zadají Váš kód do poznámky obdrží slevu 5% z ceny. Díky vašemu kódu můžete sledovat kolik již máte na Vašem účtu peněz. Výši slevy pro vaše zákazníky si určujete sami př: 10% pro zákazníka 10 % pro Vás. Velice doporučujeme kombinaci obou variant, máme ověřeno, že to funguje.
 
Pokud chcete nastavit AFFILIATE program napište mi tedy kolik % chcete nastavit u Zákazníka a kolik u Vás. Zároveň prosím o poslání textu, který chcete umístit na tištěnou plachtu.

Produkty

2SKIN.cz - oblíbené produkty

AKČNÍ NABÍDKA

2SKIN.cz - novinky, znovu naskladněné zboží, akční nabídky

Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Zásady ochrany osobních údajů

2skin.cz
Korespondenční adresa:
2Skin
Mikulášovice 998
Mikulášovice
40779
Tel.:
+420 739 085 954
Email:
IČ:
04794311
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace